wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin

Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego czescimakita.com jest firma:
ASPRO Wojciech Adamczyk,
adres działalności: os. Albertyńskie 1-2/6, 31-851 Kraków,
NIP: 6781797567, REGON: 121240220,
zwana dalej Sprzedającym.
Sklep zajmuje się sprzedażą specjalistyczną dla podmiotów gospodarczych. Konsumenci, nie będący podmiotami gospodarczymi mogą w naszym sklepie kupować jedynie części zamienne.
Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem.
Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, który obowiązuje nowych klientów od dnia opublikowania go na stronie www.czescimakita.com.
Złożone zamówienie potwierdzane jest odpowiednim mailem ze strony Sprzedającego.
W przypadku zamawiania towarów oznaczonych w naszym sklepie jako towary "Na zamówienie", których nie posiadamy w magazynie, czas realizacji zamówienia liczymy od dnia, w którym środki finansowe zostaną zaksięgowane na nasze konto, pod warunkiem, że wpłyną one do godziny 12-tej. Jeżeli środki finansowe wpłyną na nasze konto po godzinie 12-tej, wówczas czas realizacji zamówienia liczony jest od następnego dnia roboczego.
W przypadku braku produktów w magazynie centralnym firmy Makita w Polsce, czas oczekiwania na sprowadzenie takiej części waha się od 14 dni do 6 tygodni. O fakcie takim poinformujemy najszybciej jak to możliwe, w celu podjęcia przez Państwa decyzji o oczekiwaniu na produkty lub rezygnacji z zakupu.
Jeżeli ten termin nie jest przez Państwa akceptowany, wówczas zwracamy Państwu pieniądze, które wpłynęły na nasze konto. 
W przypadku wycofania przez producenta ze sprzedaży określonego produktu i zastąpienia go nowym produktem, zamówienie na ten produkt możemy zrealizować w oparciu o nową cenę producenta. Jeżeli zaistnieje taka sytuacja to poinformujemy o tym fakcie niezwłocznie, w celu podjęcia przez Państwa decyzji o zakupie lub odstąpieniu od zakupu na nowych warunkach. 
Kupujący jest informowany drogą mailową o etapie realizacji zamówienia.
Na życzenie przesyłamy mailem numer listu przewozowego, co umożliwia śledzenie przesyłki. 
W celu otrzymania Faktury VAT prosimy o wypełnienie wszystkich niezbędnych danych. W przypadku osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej można podać nr PESEL lub numer NIP. Bez podania numeru NIP, zgodnie z obowiązującym prawem, nie będzie możliwe wystawienie faktury VAT w późniejszym terminie.
W przypadku braku danych do Faktury wystawiamy Paragon.
W przypadku dokonywania płatności z banku, którego oddział znajduje się poza granicami Polski, konieczna jest dopłata 10,00 PLN z tytułu opłat pobieranych przez nasz bank za przelewy zagraniczne.
Towary wysyłamy codziennie, w dni robocze, z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy.
W przypadku otrzymania uszkodzonej w transporcie przesyłki (chodzi tu o widoczne uszkodzenie opakowania, w którym znajdują się zamówione produkty), prosimy o zaznaczenie tego faktu na liście przewozowym i skontaktowanie się z nami. Jeżeli opakowanie jest uszkodzone prosimy o odmówienie przyjęcia przesyłki i napisanie na liście przewozowym: "Odmawiam przyjęcia. Opakowanie uszkodzone". 

Szczegółowy opis sposobu załatwiania napraw gwarancyjnych oraz wykaz autoryzowanych punktów serwisowych na terenie całego kraju znajduje się na dostarczonej karcie gwarancyjnej wystawionej przez producenta narzędzia. 
Części zamienne objęte są gwarancją wyłącznie w przypadku zamontowania ich przez autoryzowany serwis. W przypadku montażu części przez osoby nie posiadające odpowiednich uprawnień, potwierdzonych przez serwis centralny danego producenta sprzętu, części takie nie podlegają gwarancji.

Sprzedający informuje, że zdjęcia, foldery reklamowe, ulotki zamieszczane w sklepie internetowym mogą przedstawiać towary w sposób poglądowy, który może nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów, które przedstawiają (np. producent zmienia kolor maszyny lub narzędzia z powodu promocji). Materiały te nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa.

ZWROTY.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta), konsument ma prawo do dokonania zwrotu towaru standardowego w okresie 14 dni od dnia zawarcia umowy.
Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że towary nie były używane, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).
Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres niezwłocznie, po otrzymaniu i sprawdzeniu przez nas kompletności i sprawności zwracanego towaru.
Koszty zwrotów związane z dostarczeniem towaru do Sprzedającego ponosi Kupujący. (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - Art. 34. 2. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba, że przedsiębiorca zgodził się je ponieść lub nie poinformował konsumenta o konieczności poniesienia tych kosztów.)
Zwroty i reklamacje przyjmujemy wyłącznie pod adresem:
ASPRO Wojciech Adamczyk
os. Albertyńskie 1/6
31-851 Kraków.
Przesyłki na inne adresy nie będą przyjmowane.


REKLAMACJE.
Zgodnie z obowiązującym prawem reklamacje konsumentów rozpatrujemy w terminie 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego towaru do naszego sklepu.
Adres na który należy odesłać produkty: os. Albertyńskie 1-2/6, 31-851 Kraków.
Towary posiadające gwarancje producentów, rozpatrywane są zgodnie z warunkami gwarancyjnymi i na zasadach podanych przez poszczególnych producentów.
Sprawy nieujęte w niniejszym regulaminie rozpatrujemy w zgodzie z wszystkimi przepisami dotyczącymi sprzedaży na terenie Polski.


Przejdź do strony głównej
Bezpłatna dostawa w Polsce dla zamówień powyżej 600 zł brutto.
alt

ASPRO Wojciech Adamczyk           telefon: 530 530 553


os. Albertyńskie 1/6, 31-851 Kraków,  NIP: 6781797567,  REGON: 121240220

email: sklep.aspro@gmail.com                                     Płatności:  PayPal   PayU  Przelewy24
Godziny pracy sklepu stacjonarnego:
Poniedziałek - Piątek  od 7.00 do 15.00
Sobota, Niedziela - nieczynne

Części do narzędzi HiKOKI Hitachi FLEX

Kliknij w poniższy baner a zostaniesz przekierowany do naszego drugiego sklepu internetowego: aspro24.pl

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu